کمپانی سونی و کانن پیشتازان بازار نیکون در سال گذشته

کمپانی سونی و کانن پیشتازان بازار نیکون در سال گذشته

آمارها نشان می دهند افزایش سهم دو شرکت سونی و کانن از فروش دوربین‌ها در سال ۲۰۱۹ سبب ساز شده تا سهم نیکون کمتر شود .

خبرگزاری نیکی اخیرا گزارشی منتشر کرده که میزان فروش شرکت‌های سازنده دوربین‌های سوای آینه در سال ۲۰۱۹ را نشان می دهد . در آمارها می‌توان مشاهده کرد که سه شرکت بزرگ کانن , سونی و نیکون همچنان بخش بزرگی از بازار دوربین‌های بدون آینه را دراختیار دارا‌هستند .

طبق آمار ارائه شده به وسیله نیکی , کانن بزرگ‌ترین سهم از بازار فروش دوربین‌های بدون آینه را دراختیار دارد و توانسته ۴۵/۴ درصد از بازار دوربین‌ در سراسر جهان را به خود اختصاص دهد . این آمار در حالی است که سهم کانن از بازار در سال ۲۰۱۹ نسبت به سال ۲۰۱۸ با ۲/۴ درصد پرورش همراه بوده است .

سونی

در جایگاه دوم کمپانی سونی جای‌دارد که توانسته در سال ۲۰۱۹ نزدیک به ۲۰/۲ درصد از بازار دوربین‌ها را به دست آورد . سونی نسبت به سال ۲۰۱۸ در سال ۲۰۱۹ توانسته ۰/۹ درصد سهم بیشتری از بازار را کسب نماید که نشان‌دهنده‌ی پیشرفت آهسته‌ی غول فناوری ژاپنی در فروش هرچه بیشتر دوربین‌ها را نشان میدهد .

کمپانی نیکون در جایگاه سوم قرار دارد و توانسته ۱۸/۶ درصد از بازار دوربین‌ها را دراختیار داشته باشد . با وجود این‌که دو شرکت سونی و کانون توانسته‌اند رشد قابل توجهی در بازار را تجربه نمایند ; البته نیکون در سال ۲۰۱۹ نسبت به سال ۲۰۱۸ با افت ۱/۶ درصدی در فروش دوربین همراه بوده است .

رده چهارم به فوجی‌فیلم با سهم ۴/۷ درصدی تعلق دارد که البته افت ۰/۴ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۸ را تجربه می کند . مقام پنجم هم به پاناسونیک تعلق کرده است که سهم ۴/۷ درصدی از بازار دوربین را در سال ۲۰۱۹ به خویش اختصاص داده است ; البته تغییری در میزان سهم این شرکت از بازار دوربین‌ها دیده نمی شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *