چاپگر بدون نیاز به کارتریج اچ پی عرضه شد

معمولا یوزرها چاپگرهای لیزری مدام با قضیه اجتناب‌ناپذیر و هزینه‌بر بده بستان کارتریج روبه روهستند . خوشبختانه اچ‌پی با عرضه اولی دستگاه چاپ فارغ از نیاز به کارتریج , یوزرها را نسبتاً از این بحران نجات داده است .

عدم نیاز به ردوبدل کارتریج و تونر پرینتر می تواند منجر نشاط و شادی بخش اعظمی از کسانی شود که روزمره با دستگاه چاپ راز و عمل دارا هستند , البته بایستی اظهار کرد که‌این مورد بدین راحتی نیز نیست .

دستگاه چاپ لیزری Neverstop اچ‌پی با کیت بارگیری دوباره منحصربه‌فرد اچ‌پی فعالیت می نماید , درواقع این کیت مشتمل بر سرنگ پلاستیکی و بزرگی , دربردارنده تونر دستگاه چاپ است . به‌سادگی این سرنگ را مثل پیچ در سوراخ منحصر به فرد پرینتر قرار داده , اهرم سرنگ را فشرده تا تونر دستگاه بی نقص مالامال شود , آن گاه می بایست سرنگ را از محل خویش بیرون کرد . به‌گفته‌ی اچ‌پی این فرایند ۱۵ ثانیه‌ای نسبت به دیگر چاپگرها مزیت دوچندان بزرگی به حساب میآید . دستگاه چاپ لیزری Neverstop قادر است بیشتراز ۵ هزار برگه را در به عبارتی آغاز سوای نیاز به شارژ دوباره چاپ نماید .

این پرینتر مطلوب شرکت‌ها , استارتاپ‌ها و سازمان‌های کوچک و میانگین است که نمی‌توانند وقت متعددی را صرف عیب‌یابی و تعمیر مشکلات متعدد چاپگرها نمایند و می خواهند با سرعت هرچه تمام‌ و سوای خلل استارت به چاپ نمایند .

دستگاه چاپ اچ پی

پرینتر نام‌برده از نرم افزار اچ‌پی اسمارت اپ ( HP ‘ s Smart App ) هم پشتیبانی می نماید , که قابلیت و امکان پرینت از روش گوشی یا این که دیگر سرویس‌ها , مثل دراپ‌باکس یا این که گوگل درایو به‌صورت بدون واسطه را مهیا می نماید .

دستگاه چاپ لیزری Neverstop اچ‌پی در مدل‌های گوناگون با همت متعدد مثل کپی , نسخه برداری و پرینت بی‌سیم به‌صورت خرده‌فروشی در کشور‌های حاشیه‌ی خلیج عجم با ارزش ۳۰۰ دلار عرضه میگردد . اکنون این دستگاه چاپ صرفا به‌صورت سیاه‌وسفید وجود دارد و هنوز معلوم نیست پرینتر رنگی با این فناوری بوسیله اچ‌پی عرضه شود یا این که خیر .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *